Usługi

Firma z sukcesami świadczy usługi fotograficzne, graficzne, filmowe oraz doradcze. Wykonujemy retusze starych zdjęć i obrazów oraz dygitalizujemy zbiory prywatnych kolekcjonerów. Główną działalnością firmy są szkolenia fotograficzne, graficzne oraz specjalistyczne szkolenia zakresu fotografii produktowej i digitalizacji. Wykonujemy materiały promocyjne i reklamowe na zamówienie w postaci grafiki, fotografii oraz filmu od pomysłu po obróbkę i montaż. Zajmujemy się również kompleksową obsługą wystaw od projektu po wydruki i montaż.

Jako jedyna firma fotograficzna w Polsce otrzymaliśmy wyróżnienie w postaci dofinansowania na promocję naszych usług w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji.

Zapraszamy do współpracy.

 

Szkolenia fotograficzne dla firm

Ciągła walka o wzrost sprzedaży i realizację wyznaczonych celów to duże wyzwanie, przed którym każdego dnia stają firmy. Jak zmotywować pracowników do osiągania coraz wyższych wyników, jak sprawić by zarządzany przez nas zespół był zgrany i wzajemnie się wspierał? To pytania które codziennie zadają sobie managerowie.

Nie od dziś wiadomo, że pracownik, który lubi swoją pracę to prawdziwy skarb dla firmy, ponieważ pracuje wydajniej, chętnie podejmuje się nowych wyzwań i mniej się stresuje. Dlatego motywacja pracowników do realizacji ambitnych celów firmy jest niezbędna. 

Jak zatem, skutecznie zmotywować pracowników?

Zainwestuj w ich dobrą zabawę, pasję i rozwój osobisty a zdziwisz się jakie przyniesie to efekty! Nie musisz co miesiąc dawać podwyżki, aby Twoim ludziom chciało się pracować.

Dodatkowy bonus w postaci warsztatów fotograficznych to bardzo dobry sposób na zwiększenie motywacji, podniesienie poziomu zadowolenia z pracy w Twojej firmie oraz rzeczywistą integrację Twojego zespołu.
Proponujemy Ci specjalnie przygotowane weekendowe warsztaty fotograficzne, które nie tylko pomogą zacieśnić więzi miedzy pracownikami lecz przede wszystkim wzmocnią identyfikację ludzi z Twoją firmą. Pamiętaj, że ludzie chcą pracować w firmie, która dba o ich zadowolenie i pozwala im rozwijać pasje i hobby.

Zaufaj nam ponieważ mamy doświadczenie! Przeszkoliliśmy ponad 4,5 tys. osób w całej Polsce.

Zapewniamy Ci profesjonalną kadrę oraz wyjątkowo atrakcyjne ceny. Możemy także na dodatkowe zlecenie wykonać profesjonalne sesje biznesowe Twoim pracownikom lub przygotować dokumentację filmową z wyjazdu.

Jeśli stawiasz na motywację, integrację i rozwój pracowników wyjdź poza rutynę i zgłoś ich do warsztatów w Good - Photo.pl


Nasze warsztaty, szkolenia czy półroczne kursy są również świetną nagrodą w konkursach sprzedażowych. Dlatego zachęcamy do tej formy współpracy przy tworzeniu jeszcze lepszych relacji z Waszymi Klientami lub pracownikami. Do wyboru są: szkolenia indywidualne, grupowe, podstawowe, profesjonalne lub specjalistyczne.

szkolenie dla Fundacji KŁODZKA WSTĘGA STDETÓW

ZAKRES SZKOLENIA: Historia fotografii reportażowej i dokumentalnej.

Warsztat fotoreportera, etyka, bezpieczeństwo pracy, odpowiedni dobór profesjonalnego sprzętu- wykorzystanie najpopularniejszych obiektywów w zawodzie fotoreportera 35mm i 70-200mm. Praktyczne ćwiczenia i plenery (fotografia w trudnych warunkach oświetleniowych oraz plener miejski). Foto-edycja, obróbka graficzna oraz montaż fotokastów oraz timelapsów.


Zobacz filmy ze szkolenia

Piękno Kotliny Kłodzkiej i okolic - film szkoleniowy

Lądek Zdrój i okolice - film szkoleniowy

 

Karmar S.A. oraz Platinum Properties Group S.A.

 

Wykonanie sesji zdjęciowej realizacji Rezydencji Naruszewicza.

Fotografowany obiekt to luksusowe apartamenty na starym Mokotowie łączące nowoczesną architekturę z klasyczną elegancją wnętrz. Projekt aranżacji wnętrz wykonał Maciej Zień.

Manicure Express

Stworzenie ulotek oraz banerów reklamowych do wydruku wielkoformatowego.

 

Koncert urodzinowy Jerzego Tataraka

Relacja z koncertu urodzinowego znakomitego muzyka, Jerzego Tataraka, odbył się 29 Października 2012 w Klubie Kultury na Saskiej Kępie. Koncert z Jubilatem zagrali: Andrzej Jagodziński, Adam Cegielski, Czesław Bartkowski i Jerzy Czekalla. Ten kulturalny wieczór to wynik współpracy Fundacji Kadry ze Świata z Muzeum Jazzu, Związku Artystów Wykonawców - STOART - oraz wielu, wielu innych.
Podczas koncertu zobaczyliśmy film Andrzeja Wasylewskiego, wystawę fotografii Andrzeja Rumianowskiego, portrety znanych muzyków z autografami wykonane przez Julię Rumianowską i część kolekcji malarstwa Sergiusza Perkowskiego.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Dzielnicy Pragi Południe - Tomasz Kucharski.

Zobacz film z koncertu

 

990 public relations

Zlecenie: stworzenie identyfikacji wizualnej oraz usługi doradcze przy wprowadzaniu usług na rynki zagraniczne w tym przygotowanie i realizacja kampanii promocyjnej.
9.90 PR świadczy usługi full service z zakresu Komunikacji Marketingowej.

 

Datmus Sp. z o.o.

Zlecenie: wykonanie zdjęć produktów do katalogu.
Życzeniem klienta była minimalistyczna aranżacja produktów na białym tle. Firma specjalizuje się w wytwarzaniu produktów o wyjątkowych walorach. Tradycyjny smak, a także piękny zapach oraz wygląd wędliny zawdzięczają tradycyjnym sposobom wykonania bez wykorzystania specjalistycznych dodatków chemicznych na bazie doskonałej jakości polskiego mięsa. Wyroby nie posiadają konserwantów, soi, barwników czy dodatków smakowych. Smakują jak za dawnych lat i to możemy z pełną stanowczością potwierdzić.

 

Szkolenia fotograficzne

Stale prowadzimy różne szkolenia fotograficzne dla osób indywidualnych, grup, firm. Od 4 godzinnych do 6 cio miesięcznych. Zakres szkoleń od podstawowych do zaawansowanych, artystycznych i portfoliowych. Tematy szkoleń: fotografia nocna, fotografia w trudnych warunkach oświetleniowych, fotografia studyjna (portret, akt, moda, produktowa), fotografia analogowa i techniki szlachetne, przyrodnicza, produktowa-sprzętowa oraz szkolenia graficzne. Szkolenia odbywają sie w Polsce w wybranych lokalizacjach oraz aktualnie w Pradze i Budapeszcie.

 zobacz zdjęcia